Tłoczone kartki świąteczne z nadrukiem


kartki tłoczone banner

Tłoczone kartki świąteczne dla firm

 

W tym roku po raz kolejny przygotowaliśmy dla Państwa ekskluzywne, tłoczone i złocone kartki świąteczne na Boże narodzenie oraz Wielkanoc. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy nasza wysoka pozycja wśród producentów, a także to że od ponad 10 lat nieprzerwanie wzbogacamy naszą propozycję, trafiając do coraz większej liczby klientów.

W tej kategorii produktów znajdują się przede wszystkim kartki wykonane na ekskluzywnym barwionym w masie, papierze o metalicznym połysku o gramaturze  285-300g/m². Kartki dostępne są w rozmiarach 105×215 mm (DL) lub 160×160 mm po złożeniu.
Każda okładka naszej kartki ma 4 strony – 1 front ze wzorem kartki, 2 i 3 puste, 4 – ze stopką. Dodatkowo każda kartka posiada insert – białą, mocowaną w specjalnie wyciętych uszkach kartkę o gramaturze 120 g/m², na której drukujemy życzenia.
Do każdej kartki otrzymają Państwo białą kopertę klejoną na mokro gratis.
Kartki z kategorii ekskluzywne powstały na bazie unikalnych wzorów, stworzonych przy zastosowaniu tłoczenia oraz hot-stampingu.

Istnieje możliwość zamówienia kartek świątecznych z nadrukiem cyfrowym (CMYK) lub sitowym (Pantone) w środku kartki na dodatkowej wkładce, tłoczeniem, hot-stampingiem lub tłoczeniem ze złoceniem na okładce.
Zapraszamy do kontaktu w celu przesłania pełnej oferty.